זקוקים לחנות מחשבים איכותית עם שירות התקנות מקצועי ואמין? פתרונות מחשוב וסלולר לבית ולמשרד. LP מחשבים לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter
כל המשקאות עליהם אתם רק חולמים במבחר עצום ובמחירים ממש נמוכים. כולם זורמים ליין בעיר קריית שמונה!
view counter
זקוקים לחנות מחשבים איכותית עם שירות התקנות מקצועי ואמין? פתרונות מחשוב וסלולר לבית ולמשרד. LP מחשבים לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter

המרכז לטניס קרית שמונה - החזון

מי אנחנו
המרכז לטניס בישראל, בית הספר לטניס הגדול בעולם, הוא מלכ"ר המתמקד בקידום רווחתם החברתית, הנפשית והגופנית של ילדים ובני נוער בישראל, באמצעות העיסוק בספורט בכלל ובטניס בפרט. הארגון הוקם לפני 30 שנה, ומפעיל היום 14 מרכזים ברחבי הארץ, רובם בערי פיתוח ובשכונות מצוקה. במהלך שנות פעילותו זכה הארגון בהוקרה נרחבת, אשר הגיעה לשיאה בפרס ישראל בשנת 1989.

החזון שלנו
אנו במרכז לטניס בישראל מאמינים כי הספורט הוא כלי רב עוצמה לשינוי וצמיחה – בחיי הפרט, הקהילה ואף החברה כולה. ייעודנו הוא להיעזר בכלי חשוב זה כדי להשפיע על מעגלים הולכים ומתרחבים בחברה הישראלית, ולחולל באמצעותו שינוי חברתי של ממש.

הדרך שלנו
אנו רואים בספורט ערוץ חינוכי ושיקומי אפקטיבי במיוחד עבור ילדים ובני נוער. קהל היעד הצעיר נענה לו ברצון, ורוכש באמצעותו כישורים חברתיים כמו שיתוף פעולה, משמעת וכבוד הדדי, לצד ערכים של מצוינות והישגיות, העצמה אישית ובטחון עצמי.

זאת ועוד: הספורט הוא שפה אוניברסלית בפני עצמה, מדיום על-תרבותי הפונה לילדים בכל מקום, מכל רקע ומגזר, ומעניק להם הזדמנות שווה להצליח, לצמוח, ולגשר על פערים של לאום, מוצא, דת ומצב כלכלי. מסיבה זו מהווה הספורט כלי יעיל ביותר להתמודדות עם אתגרים לאומיים ראשונים במעלה העומדים בפנינו כיום, כמו קליטת עליה, דו-קיום וקידום ערכי הסובלנות וקבלת האחר.

על סמך הבנות אלה, אנו במרכז לטניס בישראל שואפים להעניק לחניכינו באשר הם סביבה ספורטיבית תומכת ומעשירה, שתשפיע על עתידם, ובאמצעותם על עתידה החברה הישראלית כולה.

 

 072-3264102
צומת גיבור, ת.ד. 290, קרית שמונה 10200
כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital