כל המשקאות עליהם אתם רק חולמים במבחר עצום ובמחירים ממש נמוכים. כולם זורמים ליין בעיר קריית שמונה!
view counter
השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
DA-Vision
view counter

לחיי האהבה והנתינה

מאת: 
אורי שמיר
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
16.11.17

אנימל קריית שמונה - חנות ציוד ומזון לחיות מחמד

נמרוד מלכה, הבעלים של חנות "אנימל" בקרית שמונה, שחוגג היום יום הולדת, הפך את התרומה והנתינה לספורט לדרך חיים. שמחים לארח אותו בפינת ביזנס ופלז'ר לכתבה ומצדיעים לו על פועלו.

כסף הוא המצרך החשוב ביותר, כדי לייצר תשתיות להצלחה בספורט. במדינה שבה תרבות הספורט היא טעונת שיפור בהרבה פרמטרים ומרבית הרשויות לא רואות חשיבות גדולה בהשקעה מוגדלת בספורט, חשוב מאוד למצוא "אנשים טובים באמצע הדרך", כאלה שמוכנים לתת מזמנם ומכיסם למען הספורט. נמרוד מלכה, שחוגג היום במזל טוב יום הולדת 37, הוא דוגמא מצוינת לאדם שהפך את החיבור והנתינה לספורט לדרך חיים. מלכה, נשוי לעדי ואב לארבעה ילדים עימם הוא מתגורר במושב שעל שבגולן, יחגוג בתקופה הקרובה עשור להיווסדה של חנות "אנימל" בקרית שמונה שבבעלותו – חנות שהיא גן עדן לחיות מחמד ובה ניתן למצוא כל דבר שיעשה את החיים של חיות המחמד שלכם לשמחים ומאושרים יותר, החל מכולרים, רצועות, חטיפים, מזון איכותי, שירות אילוף, ייעוץ ואפילו מספרה לכלבים. בקרוב מבטיח מלכה חגיגות עשור שמחות במיוחד בחנות, חגיגה שתכלול הרבה מבצעים אטרקטיביים ושווים.

מלכה בשנים האחרונות תומך בקביעות בספורט, ע"י פרסום אצלנו באתר "גליל עולה", תמיכה בפרויקט "שער שוויון" לקירוב בין אוכלוסיות דרך הכדורגל, מתן חסות לקבוצת הנשים של הפועל גליל עליון בכדורסל ומתן חסות לחותרת הבינלאומית נורית בזדצקי ולוחמת הקראטה רותם עפרוני. אה, ולפני שנכשכח, נספר לכם שלמלכה אוסף של למעלה מ-200 חולצות כדורגל מקוריות של קבוצות מרחבי העולם.

 

הספורט זורם בעורקיו. נמרוד מלכה מתקשה לבחור בין מסי לאינייסטה.
הספורט זורם בעורקיו. נמרוד מלכה מתקשה לבחור בין מסי לאינייסטה.

 

עשור של אהבה

בתקופה הזו מסכם נמרוד מלכה עשור לפעילות של חנות "אנימל". מלכה הגיע לענף המכירה לבעלי חיות מחמד. האהבה היא זו שהביאה אותו והיא זו שמניעה אותו: "הגעתי לתחום אחרי שהיה לי עסק למתקנים מתנפחים והפעלות לילדים. אני מאוד אוהב בעלי חיים, יש לי כלבים הרבה שנים, זה תחום מעניין שאני אוהב ומאוד מחובר אליו".

במשך העשור הזה חלו תמורות כאלה ואחרות בחנות "אנימל", ומלכה מסכם את הדרך שעבר בסיפוק גדול: "מתחילת הדרך היה חשוב לי ליצור חנות מקצועית ואטרקטיבית במחיר ובשירות. הקונספט שלנו משפחתי, צעיר, שמח ותוסס. חנות שיש בה אנרגיות חיוביות. הרבה לקוחות הפכו עם הזמן לחברים, לאנשים שבאים לא רק לקניות, אלא גם לשתות קפה ולשוחח ולצחוק ביחד. האווירה אצלנו קלילה וכייפית. מדובר בענף שמאוד מתפתח כאן באזור. התחום של בעלי חיים מאוד גדל בעקבות ההרחבות בקיבוצים וביישובים גדלה כמות חיות המחמד. עם השנים התפתחנו, יש ספרית שעובדת איתנו כבר 7 שנים, אנחנו מציעים גם שירות משלוחים חינמי, עושים כל מה שאפשר כדי לתת שביעות רצון מירבית לקהל".

 

תמיד מחויך ואדיב. נמרוד מלכה בקופת החנות.
תמיד מחויך ואדיב. נמרוד מלכה בקופת החנות.
 

 

תרומה לספורט כדרך חיים

במשך שנות הפעילות העסקית של נמרוד מלכה באצבע הגליל החיבור שלו לספורט הפך מאוד הדוק, הן בצד של תרומה לספורט והן מהמקום של אהדה. מלכה הפך בשנים האחרונות לאוהד מושבע של קבוצת הכדורגל של עירוני קרית שמונה – מהבודדים שמלווים אותה לכל מקום בארץ. העונה משלב מלכה אהדה גם לקבוצת הנשים של הפועל גליל עליון בכדורסל, לה הוא מעניק חסות. בנוסף, מאמני קבוצות פרויקט "שער שוויון" זכו לתרומה של חולצות דריי פיט.

זיו ברתנא, מאמן קבוצת הנשים של הפועל גליל עליון, הוא הדמות הגלילית שתוכל להעיד בצורה הטובה ביותר על הנתינה והתרומה של מלכה לספורט. ברתנא לא חסך במילים ובשבחים: "בתקופה שבה אימנתי את קבוצת הגברים מצאתי את עצמי יושב יום אחד בקיץ 2013 עם נימי בכניסה ל"אנימל" על כוס קפה, ביקשתי ממנו שיעזור לתמוך בכדורסל הגלילי. נמרוד, אוהד ספורט אמיתי, יחיד ומיוחד נדלק על העניין והתגייס, גם במקום הכלכלי, אבל יותר מזה, במקום של העשייה. הקמנו באותו קיץ את הבסיס הכלכלי והקהילתי של הפועל גליל עליון החדשה, זאת הייתה תקופה קסומה. הקמת נבחרת כלכלית, יזמנו את האירוע הנוצץ של "משחק של פעם בחיים", את הקמת מועדון האוהדים "האריה השואג" הייתה התגייסות מדהימה, מאנשי עסקים, מנכ"לים, שחקני עבר והמון אנשי הגליל והורים לילדים שמשחקים כדורסל ובכלל אנשים שהיה איכפת להם. נמרוד היה חלק מהגרעין הקשה, הצוות המצומצם, זה שעבד ימים ולילות ובהתנדבות מלאה כדי ליצור "יש מאין", "להחזיר עטרה ליושנה", "כדי לעשות גליל טוב יותר". אני הייתי מאמן הקבוצה, האינטרס האישי שלי במקום של הצלת הקבוצה והחייאת הכדורסל בגליל ברור".

 

מלא הערכה ותודה. זיו ברתנא, מאמן קבוצת הנשים של הפועל גליל עליון.
מלא הערכה ותודה. זיו ברתנא, מאמן קבוצת הנשים של הפועל גליל עליון.

אחד מהדברים הראשונים שעשה ברתנא לאחר מינויו למאמן קבוצת הנשים שוב היה פגישה עם נמרוד מלכה: "כשחתמתי בקבוצת הנשים, היה ברור לי שאני חייב כוס קפה. קבעתי עם נימי אצלו ב"אנימל", ישבנו לקפה וסיפרתי לו את החזון של קבוצת הנשים כקבוצה מקצוענית וקהילתית, ואיך נוכל ביחד להרים עוד פרוייקט מיוחד במקום שאנחנו יכולים לעשות בו הרבה טוב. נימי, איך לא, נדלק. הוא סגר במיידי כנותן החסות הראשון שגייסנו, ומאז הוא מבעיר אותנו כל רגע עם האנרגיות, הרצון, האכפתיות והטרוף החיובי שלו. החיבור בין מנהל הקבוצה עוז אוחנה לנימי הוא בכלל נהדר, שניהם חולי ספורט, למרות שעם כל הכבוד לעוז, נימי הרבה מעליו ברמת השריטה הזאת שלו. נימי פשוט צץ בכל מקום, חיוך רחב ושמחת חיים, שפת גוף שמשדרת לכולם: "הגעתי, אני כאן בנות, אני מאמין בכן, אני מאמין בקבוצה ואני בשבילכן". והוא מגיע, והוא נוכח, גם באימונים, גם באירועים, גם במשחקי הבית ואפילו במשחקי החוץ. האגדות מספרות שיצחק קוניאל, המנהל המיתולוגי של נוער הפועל גליל עליון היה אומר ש"אם עושים משהו מהלב זה חייב להצליח", אין ספק שאצל נימי וב"אנימל" זה מצליח".

 

זכו באוהד ונותן חסות. כדורסלניות קבוצת הנשים של הפועל גליל עליון.
זכו באוהד ונותן חסות. כדורסלניות קבוצת הנשים של הפועל גליל עליון.

 

לא רק בגליל

האהבה והנתינה של נמרוד מלכה לספורט חוצה גם את גבולות הגליל. מלכה מעניק בשנה האחרונה חסות גם לספורטאיות בנות 22 שאין לו עימן היכרות מוקדמת – נורית בזדצקי מגבעתיים – אלופת ישראל בחתירה אקדמאית, שמדורגת במקום ה-10 בעולם ובמקום השישי באירופה, רותם עפרוני מהיישוב מיתר שבדרום – אלופת ישראל בקראטה בת 22. החיבור לשתי הספורטאיות נוצר דרך פרויקטים של גיוס המונים ברשת.

נמרוד מלכה מסביר מעין נוצרה אצלו התשוקה והמחויבות לתמיכה בספורט: "הכסף הוא לא המטרה, כמו להיות שותף בתהליך ובעשייה. כיף להיות שותף בעשייה ובהצלחה. אני כל הזמן בעד לגלגל את שיתופי פעולה בתוך הקהילה. אני רואה את הדברים בצורה הזו: מי שקונה אצלי ומפרנס אותי זו הקהילה, אם אני מצליח להחזיר חלק בתרומות או עזרה, זה מדהים מבחינתי ונותן לי נחת. חלק מהתקציב שאני בונה בתחילת השנה מיועד לספורט, אני יודע שאפגוש אנשים שיצטרכו עזרה ואני ארצה לתמוך. אני שמח ללוות מקרוב את הספורט. בקיץ האחרון טסתי לבולגריה, כדי לעודד את נורית בזדצקי באליפות העולם. מתחילת השנה למדתי, הלכתי לבקר ב"מרכז דניאל" בנמל ת"א. ראיתי אותה זוכה במדליית זהב במכביה ועושה חיל באליפות העולם. את רותם עפרוני אני אפגוש בקרוב בתחרות שהיא תשתתף בה. זיו ברתנא רתם אותי לחיבור עם קבוצת הנשים בכדורסל, הוא אדם מדהים שעושה המון למען הצפון. הצטרפתי בעקבותיו, מאוד התחברתי לחזון של הקבוצה, כיף לי שבית העסק שלי מפורסם על מדי הקבוצה. אני מגיע למשחקים ונהנה ורוצה שינצחו".

 

נרתם למענה. נמרוד מלכה ונורית בזדצקי.
נרתם למענה. נמרוד מלכה ונורית בזדצקי.

והרי התחזית

לסיום, נמרוד מלכה, אופטימיסט מטבעו, מאמין שזו תהיה עונה מוצלחת לקבוצות שאותן הוא אוהד: "קבוצת הנשים פתחה את עונת הכדורסל בצורה מושלמת, אני מאמין שהדברים ימשיכו ללכת לכיוון חיובי ומקווה שהעונה הזו תסתיים כמו שהיא התחילה – עם הרבה ניצחונות ואוויר פסגות. קבוצת הכדורגל של עירוני קרית שמונה אני מאמין שתהנה מהמשך טוב יותר לעונה הזו. אני אהיה מרוצה עם הקבוצה תגיע בסיום העונה למקומות 4-6, אני מאמין שיש לה את הכלים לכף. יש קבוצה מצוינת, צוות מקצועי מצוין, רק צריך גרוש ללירה כדי לנצח משחקים – יותר פוקוס בפעולה האחרונה בחלק ההתקפי. יש הרבה שחקנים בעלי פוטנציאל. אני מגיע לשני אימונים בשבוע לפחות ואני עובר פעמיים באצטדיון, האימונים והאנרגיות ברמה טובה, יש צחוקים ואווירה טובה. כיף לראות את זה. השאיפות שלי צנועות, הגעה לפלייאוף עליון וזכייה בגביע הטוטו יהיו עבורי הצלחה. כל תואר וכל גביע מוסיף יוקרה וזה עוד משהו במורשת של הקבוצה". 

 

מנחיל את האהבה לספורט גם לדור הבא. נמרוד מלכה ובניו, ביציע האצטדיון בקרית שמונה.
מנחיל את האהבה לספורט גם לדור הבא. נמרוד מלכה ובניו, ביציע האצטדיון בקרית שמונה.

 

 לפרטים נוספים:
דף הבית בגליל עולה: אנימל קריית שמונה

פייסבוק: אנימל חנות חיות

כתובת: רח' טרומפלדור 29, קריית שמונה


 072-395-0866

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital