השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
כל המשקאות עליהם אתם רק חולמים במבחר עצום ובמחירים ממש נמוכים. כולם זורמים ליין בעיר קריית שמונה!
view counter
DA-Vision
view counter

ספורטאי החודש של גליל עולה 01.2009 - איתמר גרומק

מאת: 
ינאי שחם
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
19.02.09
 
אחד הדברים הכי מסוכנים בגיל ילדים ונערים זאת התופעה של – 'השתן עלה לראש'. רוצה לומר, מרוב זה שמדברים עליהם וכותבים עליהם בטרם הם קרעו נעלים, יכול לגרום להם להתפתחות מניירות של כוכבים. ומשם הדרך להתרסקות נעשית במהירות סילונית.
על איתמר גרומק, בן 14 מקדרים, הכלל המזיק שלעיל אינו רלוונטי. גרומק על אף גילו הצעיר ניחן בתכונות אופי שאינם גורמות לסופרלטיבים להשפיע על יכולתו.
משחק שמינית הגמר מול גלבוע היה אבן בוחן אמיתית. השורה הסטטיסטית הייתה מרשימה מאין כמוה. 42 נקודות שגרומק המטיר לגלבועים היו מגוונות וקטלניות - קליעה מחצי מרחק כשצריך. קליעה משלוש שהתאפשר, חדירה לרחבה וסיומת של סל ועבירה. סל מכדור חוזר. מגוון מושלם ויעיל. כמעט כל נקודה מתוזמנת כדי לפגוע בכל ניסיון גלבועי לחזור למשחק. לירן וינקור ידע היטב שאיתמר הוא שחקן המטרה והכין את שחקניו בהתאם לכך. לצערו וצערם, הנחישות של איתמר התעלתה מעל הניסיונות של גלבוע.
איתמר ניחן בתכונות של מנהיג. הוא לא שש מלקחת אחריות. לעולם הוא לא בורח מהכדור ולא מפחד לקחת צ'אנסים. הוא חבר אמיתי, ולא יזלזל בחבריו או בעמיתיו לקבוצה. אם צריך הוא יעשה כל עבודה שחורה שעומר יטיל עליו.
סגנון הקליעה שלו מזכיר מאד את דיאן בודירוגה. גם סגנון המשחק שלו הולך לכיוון הנכון.
ביחד עם דור סבג הם הצטרפו לאחרונה לקבוצת הנערים ארצית של חולתה. כבר במשחק הראשון שלו איתמר התמודד היטב עם הפיזיות של נערים הגדולים ממנו בשנתיים. ההשתלבות המהירה שלו מעידה על האינטליגנציה הגבוהה שלו. כבונוס הוא גם תרם 13 נקודות חשובות ו- 5 כ"ח שעזרו רבות לנצח את יזרעאל החזקה.
על אף היכולת איתמר גם מתאמן קשה ולא נח לרגע רגל על רגל.
אביו צ'אק מלווה אותו לכל מקום. מעודד ומדרבן כמו שאבא צריך לעשות. גם הוא וגם במחלקת הנוער יודעים שמדובר על אדם, שחקן שינהיג את המחלקה בשנים הקרובות.


קישור לכתבה על משחק הגביע של ילדים חולתה מול גלבוע לחץ כאן

 


איתמר גרומק - ינהיג את מחלקת הנוער בשנים הקרובות

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital